Auta

Trackmania nations forever

19. srpna 2009 v 20:37 | Giorgio
Trackmania Nations Forever je vylepšenou verzi e-sportovního titulu TM Nations, která přináší notně upravenou grafiku, 65 nových progresivně obtížnějších tratí v rovněž novém sólo módu a staré z
námé prostředí závodního stadiónku. V multiplayeru je TM Nations Forever nově kompatibilní s TM United Forever, přičemž tuhle velkou komunitu hráčů je možné kočírovat s pomocí zánovních komunitních nástrojů. Změn, novinek a vylepšení je mnohem více, když k nim patří i nové MP módy a zjednodušený editor s mnoha novými bloky, ale nejlépe bude, abyste si je zažili sami.Racer

18. srpna 2009 v 20:13 | Giorgio

Chování a ovládání automobilu je reálné a řídí se podle fyzikálních zákonů. Hrát můžete přes Internet nebo sami. Každý zručný uživatel si může vytvořit vlastní auto, trat a scenérii.

Na stránkách produktu lze stáhnout verzi pro Linux a Mac OS X.

Crazy Taxi

17. srpna 2009 v 23:27 | Giorgio

Z názvu titulu by už mohlo být jasné, o co tak asi půjde - simulace taxikáře. No, to je poněkud příliš učesaná definice, lepší spíš bude "simulátor šíleného taxikáře vozícího šílené zákazníky na (nepříliš šílená) místa určení ve velmi šílených časech.


4x4 Hummer

17. srpna 2009 v 23:11 | Giorgio

Základem celé hry je mód Championship, který není ničím jiným než převlečenou kariérou. Postupně se vám odkrývají nové oblasti, v nichž můžete závodit a za vítězství vyděláváte body. Ty zde fungují jako peníze, za které lze nakupovat především nová terénní vozidla. Všechna auta lze dodatečně navíc vylepšovat (tuningovat), ať už co se týká jízdních vlastností, tak vzhledově.


Download uložené pozice
 
 

Reklama