Akční

The sims 2 Noční život

12. září 2009 v 23:44 | Giorgio
Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!Download plná verze


Max Payne 2

12. září 2009 v 23:22 | Giorgio
Pokračování úspěšné akční podívané je konečně tady. A s ním i další pořádná porce vystřílených nábojnic, neboť druhý díl oproti originálu nezůstává nijak pozadu; jenomže pokud si chcete dělat čárky vězte, že "jedna ruka netleská" a zrovna tady by se aplaus čas od času docela hodil.

Download plná verze

SWAT 4

5. září 2009 v 22:38 | Giorgio
SWAT 4 je taktická akce od týmu Irrational Games, která hráče postaví do role člena a velitele

speciálního policejního zásahového týmu SWAT. Hra je postaven na poslední a ještě k tomu vylepšené verzi Unreal Enginu, což je ve spolupráci s fyzikálním Havok enginem praktická záruka velmi slušné visuální kvality.


Minimální HW požadavky: CPU 1,2 Ghz, 256 MB RAM, 64 MB 3D karta

Klady:
- simulace policejní akce
- znovuhratelnost
- obstojná grafika
- umělá inteligence
- atmosféra
- zvuk

Zápory:- grafika není nejlepší, pouze dobrá
Download plná verze

 
 

Reklama